Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Grzesiek R Tomi Odmg Ligas33 (3836 niezalogowanych)

()
Początkujacy
Hej

Coś chyba ten Twój szef knuje i lepiej abyś dostał te papiery bo to ważne


Wyjaśnij to jak najszybciej i niech Ci da wszystkie należne papiery skoro robisz tam i wszystko jest legalne!!!!!!!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
dzis rozmawialem z jego ''prawa reka'' i wypytalem o wiele ,, miedzy innymi dowiedzialem sie ze faktycznie on nie dawal kontraktow bo sadzi ze to jest nie potrzebne ale dla niego ! dla mnie wrecz przeciwnie : / .. sam mi doradzil bym zglosil sie do UWV . ale jutro jest rozmowa po raz enty z szefostwem i bedzie ciekawie .. bo pomyslcie ze rozmawiacie z szefem i on mowi nie wie o co mi chodzi i sprawia wrazenie ze rozmawiasz z glupkiem .... i jak tu mu sie nie rozesmiac prosto w twarz...
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Wiesz...roześmiać mu sie zawsze możesz
a skoro jak piszesz że pracujesz już od 2010 a kontraktu nie widzialeś,to odpowiedz....Co da ten smiech?
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
I ze sie zapytam do czego ten kontrakt jak juz 2 lata pracujesz u niego bez .Zaloze sie ze nie macie swojeo CAO a stawka godzinowa stoi na wyciagu z wyplaty. Reszta zasad obowiazujacych jest opisana w prawie ( tzw ogolne CAO ).
Zgłoś wpis


Bliżej nas